Genç Erdal Oto Cam | Kurumsal
15276
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15276,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Kurumsal

Erdal Otocam

Firmamız Konya’da 40 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet vermekte olup, 1970 li yıllarda Konya merkez eski garaj arkasında baraka dükkanlar da işe başlayan serüven bu zamana kadar gelmiştir. Konya ilinde uzun yıllar hizmet vermesinden dolayı yeterince tanınmıştır. Oto Cam sektöründe fiyat, kalite ve işçilikte yılların verdiği deneyimle sektörün gündemini belirler durumdadır. Günümüz şartlarının gerektirdiği oto cam değişimi ve onarımında kullanılan techizat, makinalar ve tecrübeli personelle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca piyasada mevcut tüm marka araçların (Otobüs, midibüs, otomobil, minibüs, kamyon, treyler, traktör, iş makinaları ) yerli veya ithal olmak üzere camlarının birçoğu stoklarımızda mevcuttur. Yaklaşık 1000 m2 kapalı alanı bulunan iş yerimiz ve iş yerimizin bulunduğu konum, müşterilerimize güven verebilecek, müşterilerimizin rahatlıkla vakit geçirebilecek, ve sizlerin güvenle iş yaptırabileceği durumdadır. 30 – 40 m2 lerden 1000 m2 ye büyüyen firmamız hizmette de aynı şekilde büyümüştür. Günümüzün sektördeki gözde firması Doraglass’ın Konya bayii olarak müşterilerimize kaliteli ürünleri sunmaktayız. Babadan aldığımız bayrağı kalite ve hizmet sloganıyla ileriyle taşımayı hedefliyoruz. Firmamız halen Sigorta şirketleri ile doğrudan anlaşmalı, filo otobüs firmaları, filo tır firmaları, araç filosu olan bir çok firma, yetkili ve özel servislerle yıllardır çözüm ortağı olarak çalışmakta olduğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Kalite Politikamız

Ürünlerimizi, kullanım amacı ve ruhsat mecburiyetlerine uygun, güvenilir, kalite ve etkinlik açısından risk oluşturmayacak şekilde üretmek amacıyla Kalite Güvence Sistemleri’ni uygular ve sistemimizi sürekli iyileştiririz.

Bu hedefe ulaşılmasını bir yönetim sorumluluğu olarak kabul eder, tüm çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sisteme katılımını sağlarız.

“Sizin güvenliğiniz, hepimizin mutluluğudur.”

Şirketimiz kalite hedefleri doğrultusunda: Maliyetlerimizi en düşük seviyede tutarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmanın yollarını araştırmak ve bunu başarmak. Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak, Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak; başlıca politikalarımızdır.

Copyright 2017 | Konya Oto Cam | Genç Erdal Otocam